Týden druhý, si to crosím(ehm, corsím)......)

28. duben 2017 | 10.23 |

...mým oplíkem. Řekla bych, že každým dnem trochu získávám na jistotě, když tedy nepočítám, že bych jela víc do centra města. Na to zatím odvahu nemám.

fík2

Minulý týden jsem měla možnost zajezdit si snad za všech možných počasí. Chybělo snad jen tornádo nebo tak něco, ale kdo by se do toho cpal, že jo?...bych byla doma.

Zjistila jsem, že potřebuju větší škrabku na okna, když jsou namrzlá(vyřeším asi příští zimu, beztak už má být hezky). Taky, že pokud musím stěrače nechat "naplno" bude mě to sice štvát, ale zapnutý bejt prostě fakt musej. Jinak houbelec uvi nic neuvidím.Také jsem došla k poznatku, že zadní okýnko je zbytečný, akorát to člověka zdrží, když skrábe auto. Vylkašlala jsem se na to, okno rozmrzlo samo.

A nyní k samotné jízdě:

Momentálně se nacházím ve fázi, kdy se ještě trochu bojím jet přes město, takže z okraje "centra" dojíždíme tramvají(mezi námi:ono je to přes ten střed města asi i rychlejší), ale toto stádium je rozšířeno o to, že mě přeběh na tramvaj začíná, stejně jako následná doprava sockou, pěkně štvát. "Autoškola"  po městě bude nevyhnnutelná.

No a poslední poznatek: Vozit v autě děti znamená, vozit si sebou takový čtyřkolý odpadkový koš. Při mytí auta je asi tedy faj, když zajedete i k vysavači. ...Můžou být v autě myši? Přežijou tam?.....

Takže tak!

To be continue(někdy časem)

Zpět na hlavní stranu blogu